Praha 10 - Vinohrady
REZERVACE
Krátká
Krásný, neužívaný byt 2+kk, OV 48m2 po kompletní rekonstrukci
Cena: 4.980.000Kč vč. provize a právních služeb

Nabízíme na prodej krásný a neužívaný byt v osobním vlastnictví, po kompletní rekonstrukci, v pátém nadzemním podlaží cihlového domu s výtahem. Lokalita širší centrum na rozhraní Vinohrad a Strašnic, s krásným výhledem na Prahu, v okolí zeleň.

Rekonstrukce bytu byla zakončena v srpnu tohoto roku. Je zde zděné jádro, nové obklady a dlažba, rozvody elektřiny, vody, odpadů, repasované parkety, nová topná tělesa. Součástí prodeje je i nové, neužívané vybavení. Kuchyńská linka se spotřebiči Whirpool - sklokeramická varná deska, vestavná trouba a digestoř. Jídelní stůl, lavice, židle, rohová pohovka, světla aj. Součástí bytu je sklep v suterénu domu.

SVJ hospodaří slušně, má naspořeno. V současné době je v domě nový výtah, nová plastová okna, během roku bude probíhat úprava společných prostor, nová fasáda a zateplení domu je naplánováno do tří let. Nízké měsíční poplatky. Vnitrobloku domu je upravený, je zde i dětské pískoviště.

Lokalita má výbornou dostupnost do centra.100 m od domu je zastávka tramvaje a autobusu, stanice metra 500m. Nákupní a sportovní centrum Eden 2 stanice tramvají, OC Flora 2 stanice metrem. Volejte kdykoliv. PENB nebyl prozatím dodán, proto je uvedena třída G.

MÁTE ZÁJEM?

Klikněte pro formulář

Můžete také zatelefonovat:
Ilona Tichá,
tel. 604 656 566

Kliknutím obrázek zvětšíte