Mšeno
REZERVACE
okres Mělník
Podkrovní, roubená chalupa 2+1 se zahradou
Pozemek: 633 m²
Cena: 970.000 Kč

Roubená chalupa 2+1, určena k rekreaci a nebo k trvalému bydlení se zahradou s celkovou plochou pozemku 633 m2 se nachází ve Mšeně na Kokořínsku.

Patrová roubenka je udržovaná, s částečně novými plastovými okny. Chalupa se prodává s veškerým vnitřním vybavením a spotřebiči: pračkou, ledničkou, mrazákem, plynovým sporákem a s veškerou zahradní technikou. V přízemí se nachází: obytná místnost s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC.

V podkroví se nachází dvě menší místnosti, z nichž jedna slouží jako ložnice s dveřmi na terasu a druhá místnost slouží jako komora. Na tyto místnosti navazuje další půdní prostor s možným využitím další podkrovní místnosti. Dům je částečně podsklepen.

Vytápění kamny na TP, elektrickým přímotopem a plynovými kamny na PB. Bojler s ohřevem vody na 15 l. Voda z obecního vodovodního řadu. Elektřina 230 V. Odpad sveden do kanalizace. Internetové připojení přes pevnou telefonní linku, televize přes WIFI.

Na dům navazuje dílna a sklad uhlí. Za chalupou udržovaná zahrada s jehličnatými, okrasnými a ovocnými stromy a keři. Součástí prodeje je i bazén se solárním výhřevem. Na pozemek se nedostaneme autem, nutné parkování pod ním. Po vlastním strmém pozemku, který je hned za zahradou se dostaneme přímo k rybníku.

V místě veškerá občanská vybavenost: ZŠ, MŠ, obchody, restaurace, zdravotní zařízení, pošta, koupaliště v Městských lázních. Kokořínsko je kraj plný skalních útvarů, roklí, turistických a cykloturistických stezek, hradů, zámků a zachovalé dřevěné architektury. Dobré vlakové a autobusové spojení do Mělníka, Mladé Boleslavi a České Lípy.

PNB bude dodán ke kupní smlouvě, z důvodu zákonné povinnosti je prozatím uvedena třída G.

MÁTE ZÁJEM?

Klikněte pro formulář

Můžete také zatelefonovat:
Monika Vojtěchovská,
tel. 602 698 299

Kliknutím obrázek zvětšíte