Bílý Kostelec, část obce Úštěk
okres Litoměřice
Novostavba chalupy 3+1 se zahradou
Pozemek: 978 m²
Cena: 1.570.000 Kč

Novostavba chalupy 3+1 před dokončením a kolaudací se zahradou s celkovou plochou pozemku 978 m2 se nachází v klidné lokalitě Pohorska, uprostřed přírody v obci Bílý Kostelec.

Chalupa leží na jižní stráni s výhledem na Ronov a Vlhošť. V přízemí domu se nachází prostorná obytná místnost, jídelna a kuchyně. Dále je zde jedna místnost, kde jsou přípravné práce na sprchový kout, bojler, umyvadlo, WC a pračku. V koupelně jsou částečně obklady. Okna a dveře jsou kvalitní, dřevěné. Podlahy betonové. V prvním patře možnost vybudování dvou větších místností nebo čtyř menších. Stavba je připravena pro vybudování WC v patře a pro otevřené schodiště.

Vytápění kamny na TP nebo krbovými, kvalitní komín s dvěma průduchy, aby vydržel střídavé teploty, když se v zimě delší dobu netopí. Voda je přivedena z 50 m vzdálené studny. Elektřina 230-400 V. Odpad sveden do septiku.

Občanská vybavenost v 5 km vzdáleném Úštěku. Dobré autobusové spojení. PNB bude dodán ke kupní smlouvě, z důvodu zákonné povinnosti je prozatím uvedena třída G.

MÁTE ZÁJEM?

Klikněte pro formulář

Můžete také zatelefonovat:
Monika Vojtěchovská,
tel. 602 698 299

Kliknutím obrázek zvětšíte