Hoštice - Vodochody
REZERVACE
Praha - západ
Zemědělský, uzavřený statek
Pozemek: 4900m2 m²
Cena: 7.950.000 včetně provize

Největší hospodářské stavení v obci - bývalý zemědělský statek.

Na uzavřeném pozemku 4.900 m2 se nachází rozsáhlá zahrada, dvorek a několik budov - jedna obytná a dvě velké hospodářské budovy k využití, dále garáž s montážní jámou, dílna, dřevník a několik dalších budov a přístřešků – původně konírna, volárna aj, které jsou k demolici, nebo ke kompletní rekonstrukci.

Součástí prodeje je i malý rodinný domek, který je také součástí objektu, ale má vlastní vchod, zahrádku a vlastní číslo popisné.

Na pozemku se nacházejí dvě vrtané studny, ve kterých je voda. Do čtyř budov je přivedena obecní voda a elektřina 230 V + 400 V. Kanalizace je nyní řešena jímkou, ale výstavba obecní kanalizace již započala a je ve stádiu výstavby.

Dispozice obytné budovy: má vstup ze dvora, v přízemí se nachází zasklená veranda, předsíň, kuchyň, 2 pokoje a schodiště do patra. V jednom pokoji je krb. V mezipatře se nachází samostatné WC.
1.patro: koupelna s vanou, 4 pokoje, balkon. Polovina domu je podsklepena, kotel je na tuhá paliva. Dům má 2 komíny, stropní klenby, na podlahách jsou původní dlažby, parkety, v jednom pokoji jsou prkna. Okna a dveře dřevěné, původní.

Větší hospodářská budova byla využívaná jako dílna a kanceláře. Má vlastní vchod z ulice i ze zahrady. Topení je zde plynové. Budova má také obrovskou, v současné době nevyužitou půdu, která má samostatný vchod a schodiště ze zahrady.

Druhou hospodářskou budovu využívá majitel jako soukromý sklad. V budově je kotel na tuhá paliva a vchod ze dvora i z ulice.

Tento objekt je vhodný na podnikání i k bydlení. Ideální na penzion s restaurací, školící centrum, sídlo firmy s výrobnou, prodejnu se vzorkovnou atd. aj. Nutno vidět!

MÁTE ZÁJEM?

Klikněte pro formulář

Můžete také zatelefonovat:
Ilona Tichá,
tel. 604 656 566

Kliknutím obrázek zvětšíte