Vraňany, okr. Mělník
Vraňany
RD, 2 NP, 2 PP, kanceláře, dvougaráž, 2 terasy
Pozemek: 2002 m2
Cena: 9.200.000 Kč

Exklusivně nabízíme k prodeji reprezentativní rodinný dům, vhodný i pro komerční využití, například sídlo firmy s kancelářskými a skladovacími prostory. Jedná se o patrový dům po rozsáhlé kompletní rekonstrukci na pozemku o rozloze 2002 m2.

V přízemí, je hala, kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem, ložnicí a pracovnou, koupelnou s WC a sprchovým koutem, terasa a vnitřní vstup do 1. podzemního podlaží - technického patra, kde je řada rozmanitých prostor, které byli využívány jako kanceláře, vzhledem k terénní situaci mají kanceláře standardní výši stropu i klasická okna. Do technického patra lze vstupovat i mimo obytnou část. Dále je v technické místnosti umístěn kotel pro topení a ohřev vody, prádelna, sušárna, vstup do garáže a 2. podzemního podlaží - sklepa.

Z haly v přízemí po schodišti vcházíte do 2.nadzemního podlaží, kde je velká koupelna se sprchovým koutem a rohovou vanou, Koupelna je osazena převážně sanitou značky Villeroy & Bosch. Pracovna, šatna, dvě ložnice, terasa přístupná z jedné z ložnic a komora, vstup na půdu. V rámci rekonstrukce je na půdu přivedena voda, odpad i elektřina, jako příprava pro možnou vestavbu. Kuchyně je vybavena velmi pěknou moderní kuchyňskou linkou IKEA s pracovním ostrůvkem. Kuchyňské spotřebiče převážně značky Bosch. Jídelna a obývací pokoj jsou otevřené, je zde vstup na terasu, dále komín pro krbová kamna. Všechny obytné místnosti jsou vybaveny kvalitními bambusovými žaluzemi a dveřmi značky Sapeli

Veškeré použité materiály jsou velmi kvalitní a moderní. Majitel rekonstruoval dům pro sebe cca před 7mi lety. Na zahradě je vzrostlý ořešák se skvělými ořechy a několik okrasných stromů. Zahradní domek a podzemní sklípky. Studna s užitkovou vodou, vhodnou k závlaze. Dům je napojen na městský vodovod a kanalizaci. Vytápění plynové. Měsíční náklady na provoz domu je zhruba 8500 Kč. Celková podlahová plocha obytné části je 309 m2, technické patro má rozlohu 170 m2 a dvougaráž 40 m2. V těsném sousedství je pošta, v dosahu též běžná občanská vybavenost. Dobrá dostupnost, vlak i autobus.

MÁTE ZÁJEM?

Klikněte pro formulář

Můžete také zatelefonovat:
Kristýna Flenderová,
tel. 602 463 044

Kliknutím obrázek zvětšíte