Praha 6 - Veleslavín
José Martího 377
4+kk, 72 m2, + lodžie + komora, OV
Cena: 6.390.000 Kč

Velmi kvalitně, od základu a pod stálým dohledem zrekonstruovaný krásný byt 4+kk (původně 3+1) o ploše 72 m² + velká lodžie 6 m2 + komora (2 m2) v patře, v žádané lokalitě Praha 6 - Veleslavín.

Byt je velmi světlý, 7. patro cihlového domu s výtahem v klidné ulici José Martího. Ideální orientace, krásný výhled jižním směrem z obytné části na zalesněné stráně. Obývací pokoj s kuchyňskou částí a sousední pracovna jsou orientované na jih, dvě ložnice se samostatnými vchody jsou orientované na sever. Velká koupelna s vanou a současně i se sprchovým koutem s kvalitními keramickými obklady v nadstandardní kvalitě, příprava a místo na pračku, samostatné WC.

Stav zcela nového bytu - vše úplně nové - omítky, štuky, stropy, dveře, podlahy, dlažby, obklady, veškeré instalace, rozvody elektro, vody. Topení ústřední dálkové. Kvalitní dveře s obložkovými zárubněmi, izolační plastová okna, atraktivní LED osvětlení v celém bytě. Nová dřevěná podlaha + keramická dlažba v sanitní části, nová velká kuchyňská linka se značkovými spotřebiči, indukční deskou, digestoří atd. Obklad za linkou z leštěného španělského mramoru.

Rozvody datové sítě, internetu a TV v celém bytě. Byt nebyl dosud obýván a je právě připraven k okamžitému nastěhování. Bezproblémové parkování přímo u domu (modré zóny).

V blízkém okolí veškeré zázemí - nákupní centrum, školy atd. Metro Veleslavín 5 minut chůze, tramvaj v ulici Evropská u domu. Osobní vlastnictví, hypotéka možná.

PENB není k dispozici, proto je uváděna tř. G

MÁTE ZÁJEM?

Klikněte pro formulář

Můžete také zatelefonovat:
Marcela Koušová,
tel. 602 338 600

Kliknutím obrázek zvětšíte