Praha 10 - Strašnice
REZERVACE
Černokostelecká 70
2+kk, 48 m2 + sklep
Cena: 4.490.000 Kč

Velmi kvalitně a od základu zrekonstruovaný byt 2+kk + samostatná šatna + komora v předsíni o celkové ploše 48m² + sklep cca 2,5m².Byt je velmi světlý, celý jižně orientovaný, ve 2. patře bez výtahu včistém a rekonstruovaném cihlovém domě v ul. Černokostelecká 70, s výhledem do zeleně a klidné ulice U Kombinátu.Přímo u domu zastávky MHD Nové Strašnice a Limuzská.

Stav prakticky nového bytu s výhodou zavedené lokality s výbornou dopravní dostupností. Vše nové - omítky, štuky, stropy, dlažby, obklady, v části bytu nová plovoucí podlaha, v pokoji repasované dubové parkety, veškeré instalace nové - elektro, plyn, voda. Repasované původní dveře. Nová kuchyňská linka se značkovými spotřebiči. Nová plynová topidla Gamat (2x), plastová okna. Velká koupelna s keramickými obklady a sprchovým koutem v nadstandardní kvalitě. Úsporné LED osvětlení v celém bytě. Rozvody datové sítě, internetu a TV v celém bytě. Velký čistý sklep. Dům prošel rekonstrukcí- nové stoupačky, společné prostory, fasáda.

Poplatky do SVJ 1.960 Kč a obsahují fond oprav, odvoz odpadků, společná elektřina, úklid společných prostor, pojištění domu. Plus elektřina a plyn v bytě, předpokládané náklady cca 1.600 Kč/měs. dle spotřeby. PENB není k dispozici, z důvodu zákonné povinnosti je uváděna třída G.

MÁTE ZÁJEM?

Klikněte pro formulář

Můžete také zatelefonovat:
Marcela Koušová,
tel. 602 338 600

Kliknutím obrázek zvětšíte