Lásenice
REZERVACE
Jindřichův Hradec
novostavba 5+kk
Pozemek: 890 m²
Cena: 3.950.000 Kč

Prodej novostavby v obci Lásenice, která je vzdálena 8 km od J. Hradce.

Jedná se o bungalov - dřevostavbu o dispozici 5+kk. Užitná plocha domu je 172 m2 a zastavěná plocha 216 m2. Dům leží na pozemku o výměře 890 m2 a lze k němu přikoupit vedlejší, stavební pozemek o výměře 874 m2 (na kterém je přípojka vody a elektřiny, možnost napojení na kanalizaci)za cenu 480.000 Kč.

V domě jsou tři ložnice, pracovna, obývací pokoj(odkud je vstup na terasu)s kuchyňským koutem, spíž, koupelna s WC, další koupelna a samostatné WC, technická místnost (kde je bojler s čerpadlem - lze připojit vodu z vrtu na pozemku).

Dům je zateplený, na střeše jsou tašky Bramac v domě jsou plastová okna, podlahovou krytinu tvoří dlažba a plovoucí podlaha, zůstává kuchyňská linka vč. spotřebičů.

Vytápění je podlahové s regulací v jednotlivých místnostech. Do domu je zavedena pitná voda z veřejné sítě, je zde i studna na zalévaní zahrady, odpady jsou svedeny do žumpy, na hranici pozemku je připraveno připojení do kanalizace.

Na dům navazuje garáž s vraty na el. ovládání. Dům je vybaven zabezpečovacím zařízením, Wifi a satelitem.

V obci je pošta, samoobsluha, tři restaurace, školka, autobusové spojení - trasa J. Hradec - Č. Budějovice. PENB třídy C.

MÁTE ZÁJEM?

Klikněte pro formulář

Můžete také zatelefonovat:
Monika Pecivál
ová, 602 739 776

Kliknutím obrázek zvětšíte