Praha 4, Krč
Ke krčské stráni
vila z počátku 20. století s velkým pozemkem
Pozemek: 4.550 m²
Cena: 72.000.000 Kč

Vila se zahradou nachází v klidné lokalitě plné honosných vil ze začátku minulého století, v ulici Ke krčské stráni v městské části Praha 4 (Praha – Krč).

Byla postavena v 80. letech 19. století rodinou významného pražského podnikatele. Po roce 1929 proběhla přestavba, kdy byla doplněna o terasu na západní straně. Koncem 20. století prošla nezbytnými opravami a revitalizací (nová střešní krytina, oprava fasády a interiérů a vestavba podkroví), se zachováním původních prvků budovy.

Do současnosti byla pronajímána a využívána jako kancelářské prostory. Předpokládá se kompletní rekonstrukce a úpravy tak, aby odpovídala současným standardům bydleni.

Budova má celkem čtyři podlaží. Celým objektem prochází schodiště, ze kterého je samostatný vchod do každého podlaží. Dům je podsklepen (kromě verandy), sklep má užitnou plochu 96 m2.

Přízemí má v současné sobě zbudovány 2 vchody, hlavní vchod se nachází v severní části. Vnitřní užitná plocha přízemí je celkem 176 m2, a zahrnuje 3 samostatné pokoje, halu, sociální zařízení, zimní zahradu.
První patro má celkovou využitelnou plochu 156 m2 a zahrnuje celkem 3 pokoje, sociální zařízení a terasu. Podkroví bylo vybudováno z původních půdních prostor nachází se zde dva pokoje a má celkovou plochu 128 m2.

Orientace vily – hlavní obývací pokoj a jídelna jsou orientovány jihovýchodně, s výhledy do okolní zeleně a vlastní zahrady.

Vytápění je řešeno částečně ústředním topením s kotlem na plyn, částečně přímotopy, voda rozvedena z obecního vodovodního řadu a odpady svedeny do obecní kanalizace.

Udržovaná zahrada se vzrostlými dřevinami a okrasnými keři. Na pozemku místo na parkování.
Bližší informace v samostatném materiálu na vyžádání.

Energetická třída G

MÁTE ZÁJEM?

Klikněte pro formulář

Můžete také zatelefonovat:
Marcela Koušová,
tel. 602 338 600

Kliknutím obrázek zvětšíte