Kropáčova Vrutice
REZERVACE
okres Mladá Boleslav
Zemědělská usedlost s RD 5+1, stodolou, chlévem a s pozemky
Pozemek: 3.184 m²
Cena: 1.980.000 Kč

Zemědělská usedlost s rodinným domem 5+1 před rekonstrukcí se stodolou, zemědělskými pozemky s celkovou plochou 3.184 m2 se nachází v obci Kropáčova Vrutice.

Dům z roku 1932 je vhodný k trvalému bydlení, zemědělským a hospodářským účelům. Zemědělská usedlost je situovaná v okrajové, zastavěné části obce. Dispoziční řešení RD: hlavní vstup ze dvora verandou do chodby, kuchyně, ložnice, koupelny bez WC a dvou pokojů. V podstřeší se nachází pouze 2 malé letní pokoje, jinak půdní prostory. K domu náleží stodola, maštal, chlév se špýcharem a další zděné kolny.

Vytápění kamny na TP. Voda z obecního vodovodního řadu. Elektřina 230- 400 V. V obci pouze splašková kanalizace. V plánu obce tlaková kanalizace a plynovod.

Občanská vybavenost v obci: obchod s potravinami, zdravotní zařízení s praktickým lékařem a zubařem, poštovní úřad, knihovna, sportovní hřiště. Základní škola v obci Dolní Slivno cca 4 km od obce.

Dobré autobusové dopravní spojení do Benátek nad Jizerou, Bezna, Mělnického Vtelna, Mělníka, Mladé Boleslavi, Prahy a Roudnice nad Labem. Obec má železniční stanici s dobrým vlakovým spojením do Prahy, Mladé Boleslavi a Turnova.

PENB bude dodán ke kupní smlouvě, z důvodu zákonné povinnosti je tedy prozatím uvedena třída G.

MÁTE ZÁJEM?

Klikněte pro formulář

Můžete také zatelefonovat:
Monika Vojtěchovská,
tel. 602 698 299

Kliknutím obrázek zvětšíte