Horní Počaply
okres Mělník
RD 5+1 po rekonstrukci s pozemkem
Pozemek: 438 m²
Cena: 1.665.000 Kč

Rodinný dům určený k trvalému bydlení nebo k podnikání o dispozici 5+1 s celkovou plochou pozemku 438 m2 se nachází v obci Horní Počaply.

Dům po celkové rekonstrukci: nová plastová okna, vchodové dveře, nová koupelna. Podlahovou krytinou plovoucí podlaha a dlažba. Dispoziční řešení přízemí: 3 průchozí místnosti, chodba, koupelna a samostatné WC. První patro má samostatný vchod po schodech ze dvora a jeho dispozice jsou: vstupní chodba a tři místnosti. Půdní prostory po celé délce patra. Na dům navazuje další zděný přístavek.

Vytápění s novými rozvody topení, které jsou pouze v přízemí, napojení na horkovod, v prvním patře není topení vyřešeno. V přízemí je nově rozvedena elektřina, v patře je nutné rozvést elektřinu do jednotlivých místností. Voda z obecního vodovodního řadu a z vlastní studny. Elektřina 230-400 V. Odpad sveden do kanalizace.

V obci: MŠ, ZŠ, zdravotní středisko, pošta, restaurační zařízení, dům s pečovatelskou službou, knihovna, obecní policie. Dobré autobusové spojení do Mělníka- Prahy- Roudnice nad Labem a Štětí. Vlakové spojení do Vraňan- Roudnice nad Labem- Ústí nad Labem a Děčína.

PENB bude dodán ke kupní smlouvě, z důvodu zákonné povinnosti je tedy prozatím uvedena třída G.

MÁTE ZÁJEM?

Klikněte pro formulář

Můžete také zatelefonovat:
Monika Vojtěchovská,
tel. 602 698 299

Kliknutím obrázek zvětšíte